Помер Пітер Шутц. Це він створив Porsche 959!

Пітер Шутц, виконавчий директор, який зберіг Porsche 911 та спроектував багато нових моделей автівок, помер на 87 році життя.

Пітер Шутц, американський топ-менеджер, який прославився збереженням Porsche 911 від зникнення у 1980-х роках, а потім все своє життя присвятив роботі над цією автомобільною маркою, помер цими вихідними. Чоловікові було 87 років.
Під час Другої Світової сім’ї Шутц довелося тікати із нацистської Німеччини до Куби, а вже згодом, через два роки, вони переїхали до США. У 1981 році Пітер став першим американським директором автомобільного бренду Porsche.

У ті часи бренд Porsche був ледве не на самісінькому дні. Компанія опублікувала лише свої перші збитки за рік, а продаж 911-й моделі продовжував падати. У такій ситуації довелося скорочувати інвестиції, які витрачалися на спортивні автомобільні перегони. Автомобільній компанії довелося прикласти чимало зусиль, аби хоча б якось розширити свої фінансові можливості. В одному із видань “Automotive News” у 1985 році Пітер Шутц заявив, що компанія ледве не “працює до сьомого поту”.

Згодом керівники вирішили зупинити роботу над моделлю 911, аби дати компанії можливість зосередитися на більш сучасних моделях передньомоторних 944 і 928.
Таке рішення компанії не зовсім позитивно вплинуло на Пітера Шутца, який майже уже своє життя присвятив автомобілям та інженерії, адже йому доводилося працювати ще із такими машинами як 1937 Dodge, 1940 LaSalle, 1953 DeSoto, 1952 MG-TD.
”Всюди, куди б я не пішов, мені усі запитували, чому припинили випускати 911-й, адже то був чудовий автомобіль. Всі цікавились, чому ми більше не беремо участі в гонках”, розказував Пітер Шульц для Autoweek.
Після того, як усі тиснули на Шульца подібними запитаннями, а той сам не міг віднайти на них відповіді, чоловік знову повернувся до інвестування коштів у Porsche.

Він не тільки зберіг 911 від зняття її з виробництва, а йому також вдалося розширити модельний ряд сімейства, додаючи такі популярні версії, такі як перший 911 Cabrio та 911 Speedster.
Повнопривідний 959 Porsche, нині справжня легенда, був розроблений під керівництвом Пітера Шульца. Незважаючи на те, що на той час було витрачено чималі кошти, цей технологічний автомобіль знов підняв імідж Porsche, як досвідченого виробника спорткарів. Згодом, саме слава 959-го надала потужного поштовху до попиту на суперкари Carrera GT та 918 Spyder.
Шутц також керував поверненням Porsche до панування на перегоновому треку в різних дисциплінах, включаючи будівництво двигунів з турбонаддувом для команди McLaren F1 з 1984 по 1987 рік.

Період Шутца як голови Porsche AG не був, як то кажуть, зовсім безхмарним. Одного разу сталася помилкова та короткочасна спроба заміни американських франчайзингових дилерів компанії Porsche. У 1984 році Porsche AG створив Porsche Cars North America і оголосив, що дочірня компанія цієї нової компанії, названої Porsche Centres Inc., створила 40 своїх власних магазинів для продажу нових автівок Porsche.
Наявні дилери все ще могли обслуговувати моделі Porsche, а також виступати в ролі торгових агентів, щоб робити замовлення у найближчих автосалонах Porsche.

Дилери автівок були розгнівані. Від них було подано чимало судових позовів. Вони вимагали відшкодування збитків у розмірі мільярдів доларів, оскільки поступило десятки скарг від різних державних агентств автотранспортних засобів. Ця справа не оминула і Національну асоціацію дилерів легкових автомобілів та Американську міжнародну асоціацію дилерів легкових, які теж взяли участь у цьому судовому процесі.
Porsche швидко відступив. Пізніше Шутц висловив здивування не з приводу незгоди, а швидкістю та силою реакцій дилерів. Одним словом, Porsche за часів керування Шутца пережило на той момент не найліпші часи.
Усім тим хаосом та збентеженням світових ринків автомобілів ставало з кожним роком все складніше й складніше управляти.
Через економічні проблеми у 1981 автомобілі Porsche відчутно зросли в ціні у США, що негативно вплило на попит.
Продаж занепадав і автовиробник був змушений скоротити виробництво. У результаті Шутц був заміщений Хайнцем Брайтенкі 1 січня 1988 року.

У подальшому житті Шутц став публічним оратором, а уже у 2003 році опублікував власну книжку під назвою «Водійські сили». У ній йшлося про те, як ефективно управляти людьми. Цю тему він проповідував та практикував з перших днів діяльності виконавчої влади.