Porsche долучиться до випуску електрокарів

Вже за рік модельна гама доповниться повністю електричним кросовером.

Сьогодні виробництво та продаж гібридів та електромобілів є навіть вже не тренд, а сучасність та необхідність. Більшість автовиробників це вже втілили у своїх деяких моделях, та продовжують розширювати кількість «зелених» варіацій моделей, що раніше пропонувались лише з ДВЗ.

Останніми до цього долучаються виробники швидкісних автомобілів, тому як далеко не у всіх швидкість та динаміка асоціюються з електричним приводом.

Porsche в Україні пропонує лише гібридну версію моделі Panamera. Покупці деяких європейських країн мають можливість придбати ще й гібридний кросовер Macan.

Але вже в 2019 році планує значно розширити модельний ряд гібридів та електрокарів.
По-перше, це буде стосуватись тієї ж «Панамери», що має попит гібридної версії від 60 до 90% продажів в Європі. Новинка буде мати стартову ціну приблизно від $85000, що приблизно на тому самому рівні, як і основний конкурент – Tesla Model S.

Друга модель, при яку є вже перші відомості – це повністю електричний «Макан». Його оснастять двома електромоторами на кожну вісь, що сумарно дасть приблизно 600 к.с. потужності з запасом ходу на рівні 500 км. Крім того, у автомобіля буде система швидкої зарядки 800 В, яка дасть машині 80-процентний заряд всього за 15 хвилин.