Рекламу BMW вже вдруге заборонили

…або невже скоро реклама лишиться зовсім без емоцій?

Наглядові органи Великобританії у минулому році вже забороняли рекламу нової “сімки” BMW нібито за пропаганду швидкості і явно продовжують пильно стежити за всіма рекламними кампаніями BMW в країні: ще один рекламний ролик баварської марки опинився під забороною.
Цього разу під санкцію потрапив ролик BMW, який просуває систему повного приводу xDrive, пише британське видання AutoExpress.

Відеосюжет тривалістю в одну хвилину демонструє різні моделі марки, оснащені повним приводом xDrive, які динамічно рухаються засніженою дорогою, по шосе в проливний дощ і через ліс по розкислій колії. За задумом авторів відео, так демонструються умови руху, за якими повний привід xDrive здатний показати свої переваги.

Однак цензори помітили дещо інше. Як заявили представники наглядового відомства, в ролику вбачаються “ознаки небезпечного і безвідповідального водіння з перевищенням швидкості”. Вони визнали, що рух автомобілів частково демонструється поза дорогами загального користування, проте умови руху “несильно відрізняються від тих, з якими можуть зіткнутися водії в реальному житті”, а значить – зайвий екстрим неприпустимий.

Ролик з 7-ю серією «БМВ» для прикладу знайти не вдалося, але дещо теж провокаційне пропонуємо подивитись.