РЕМОНТ ДОРОГИ СВОЇМИ СИЛАМИ: водії у Черкаській області самостійно ремонтують проїжджу частину

Мешканці селища міського типу Драбів Черкаської області самотужки здійснюють ремонт дороги.

Ділянка проїжджої частинки в напрямку із міста Золотоноша на Полтаву та Харків, судячи із ям глибиною біля 8 см, давно потребує ремонту. Водії, які кожного дня проїджають по цій ділянці, втомилися чекати хоча б якихось дій з боку влади, тому взявши до рук інструмент,  самі засипають найглибші ями  битою цеглою. Вони стверджують, що навіть такий ремонт вбереже їх автомобілі від безкінечних поломок, – йдеться у репортажі segodnya.ua.

“Вирішили самі, хоч якось, закласти першу цеглину”, – кажуть місцеві жителі, які взялися за латання дороги.

У Драбівській районній адміністрації заявляють, що ця ділянка дороги перебуває у власності Служби автомобільних доріг  Черкаської області. Відповідно, не адміністрація повинна займатися приведенням доріг у належний стан. Представник прес-центру Служби повідомив журналістам порталу segodnya.ua, що наступного року дороги місцевого значення будуть віддані органам місцевого самоврядування. Очевидно, через цей нюанс Служба автомобільних доріг області не приступає до ремонту дороги у смт. Драбів.

Водії, що ремонтують дорогу, засипають ями на проїжджій частині в самому селищі і на виїзді з нього. В результаті, їх здійснено дрібний на ділянці дороги протяжністю в 50 км.