Seat створить віртуальні профілі для власників своїх автомобілів

За задумом розробників це значно полегшить користування різними автомобілями для кожного окремого водія.

Вже в першій половині 2018 року автомобілі Seat почнуть оснащуватись функцією, що дозволить кожному водієві чи власнику дуже швидко та легко переносити низку налаштувань та вподобань з однієї машини в іншу.

Це стане можливо завдяки системі Seat ID, що буде зберігати данні профілю водія в хмарному сервісі. Тобто, все приблизно так саме, як налаштування профілю в Android чи iOS, але тепер це стосуватиметься автомобілів.

По-перше, буде зберігатись набір опцій, які власник обирає при купівлі машини. Таким чином, наступного разу в автосалоні клієнту вже доведеться витратити менше часу на вибір конкретної комплектації – йому буде запропоновано відразу оптимальний варіант на основі його минулого вибору.

Крім того, ID-профіль буде зберігати налаштування сидіння, кліматичної установки, двигуна та систем керування, навігаційні маршрути та навіть музичні вподобання. До речі, всі ці опції будуть актуальні не тільки для власної машини, а навіть і, скажімо, для прокатних «Сеатів».

Також ця система дозволить користуватись деякими платними опціями тільки тоді, коли вони потрібні. Наприклад, якщо машина більшість часу проводить у місті, немає сенсу відразу в автосалоні купувати досидь дорогу навігаційну систему. Проте водій зможе її використовувати надалі, сплачуючи лише за той термін, поки їздив у подорожі, де навігація була необхідна.

Спочатку ці пропозиції будуть пропонуватися власникам деяких моделей Seat. Згодом такі ID-профілі поширяться на всі моделі VW AG.