Седан BMW 1-серії почали продавати за межами Китаю

Хоча модель планувалась спочатку виключно для ринку Піднебесної.

BMW 1 Series Sedan дебютував восени 2016 року в автосалоні в Гуанчжоу, випуск моделі налагоджений в Китаї на заводі СП баварського концерну і компанії Brilliance. Спочатку в BMW «чотирьохдверку» позиціонували як модель тільки для китайського ринку, однак тепер седан з’явився ще й в Мексиці.

Седан побудований на передньопривідній платформі UKL, яка також лежить в основі автомобілів MINI та компактвена BMW другої серії. За своїми габаритами BMW 1 Series Sedan майже збігається з Audi A3 Sedan: довжина дорівнює 4,46 м, ширина – 1,8 м, висота – 1,47 м, колісна база – 2,67 м.

В Мексиці седан першої серії доступний модифікаціях 118i (бензиновий трициліндровий мотор 1,5 літра на 136 к.с., який поєднується з 6-ступінчастим “автоматом”) та 120і (192-сильною бензиновою «турбочетвіркою» 2.0 і 8АКП). У Китаї модель представлена ​​окрім цих ще версією 125i з дволітровим двигуном потужністю 231 к.с.

Для BMW 1 Series Sedan передбачені: світлодіодна оптика, 17-дюймові диски, панорамний дах, двозонний клімат-контроль, спортивні крісла, мультимедійна система. Ціна 118i в Мексиці стартує з позначки приблизно $23,9 тис.

За неофіційними даними, в наступному році BMW 1 Series Sedan добереться і до США. Чи з’явиться «чотирьохдверка» в Європі – поки невідомо. Тим часом скоро на глобальний ринок вийде седан Mercedes-Benz A-Class, так що не виключено, що чотирьохдверна «одиничка» все ж складе конкуренцію моделі Mercedes і в Старому світі.