Сімейство Skoda Octavia обзавелося цифровою “приборкою”

Модель Octavia третього покоління з’явилася в грудні 2012 року, а рестайлінг пройшла в жовтні 2016- го. Зараз назріває ще невелике коректування якщо не зовнішності, то начинки.

Першою “Шкодою” з повністю конфігурованою цифровою панеллю приладів, як відомо, став компактний паркетник Karoq. А ось другою, судячи з усього, виявиться модель Skoda Octavia. Така опція вже з’явилася в чеському конфигураторі марки, хоча офіційного оголошення ще не було. Ймовірно, Октавію з цифровою “приборкою” чехи представлять в березні на автошоу в Женеві.

Цифрова панель вже доступна чехам як опція в комплектаціях Style і L & K як на ліфтбек, так і на універсалі Octavia. Ціна – 8900 крон (приблизно $430).

Як і в інших моделях групи Volkswagen, нова “приборка” дозволяє водієві вибирати між кількома варіантами відображення інформації, в тому числі виводити велику карту між тахометром і спідометром. Напевно таку ж опцію ми незабаром побачимо на моделях Superb і Kodiaq під час чергового оновлення цих машин або навіть без прив’язки до нього.

Фото з офіційного сайту Skoda