Skoda думає повернути Fabia RS у вигляді гібрида

Випробувачами класу гібридних хот-хетчів можуть стати підрозділи концерну Volkswagen – Seat і Skoda.

Volkswagen Group готується до запуску нового покоління гібридних «заряджених» хетчбеків, в тому числі відродження моделі Skoda Fabia RS, про це повідомляє Autocar. За словами працівників компанії, поява нового покоління таких автомобілів розглядається керівництвом Volkswagen у якості «рішення, за допомогою якого можна буде перейти на повну електрифікацію». Очікують, що для «зарядженої» лінійки гібридів будуть використовувати виробничі лінії, що вже існують, а не створюватися нові суббренди.

Першими в створенні гібридних хот-хетчів, як зазначає виробнича компанія, можуть стати підрозділи Seat і Skoda. «Для наступного покоління Fabia може бути створена альтернатива. Це дозволить нам поглянути наші можливості трохи по-іншому», – сказав глава Skoda Auto Бернхард Майєр. Відповідаючи на питання, чи означає це перехід на електрифікацію, він сказав: «Так. це було би раціональніше». «Fabia RS дуже цікава модель і мені б хотілося, щоб сьогодні у нас була можливість пропонувати такий автомобіль. Втім, він може з’явитися не раніше, ніж через два-три роки » – зазначає Майєр.

Skoda відмовилася від випуску «зарядженої» Fabia RS в 2015 році після зміни поколінь. Тоді представники компанії вказували, що не можуть дозволити собі випускати автомобілі, які подобаються майже всім, але купують їх все ж таки одиниці. Нагадаємо, що «заряджена» «Фабія» оснащувалася 1,4-літровим мотором. Для розгону до «сотні» Fabia RS потрібно 7,3 секунди, максимальна швидкість була обмежена 225 км/год.