Спеціальні пропозиції від Mazda на автомобілі 2017 року!

Скористайтесь чудовою нагодою та завітайте до салону офіційного дилера Mazda «НІКО – Захід Моторс», де на вас чекають спеціальні пропозиції автомобілі Mazda 2017 року виробництва та програма кредитування Mazda Finance.

Яскравий дизайн КОДО – душа руху, надзвичайно економічні та перевірені часом і тисячами кілометрів по дорогах України бензинові та дизельні двигуни покоління SKYACTIV, комплекс систем проактивної безпеки i-Activsense та додаткова система контролю руху автомобілю G-Vectoring не лише забезпечать максимум задоволення від драйву, а й зроблять керування максимально безпечним!

Mazda – це якісно оздоблений, витончений та максимально ергономічний салон у кожній дрібниці – від розміру, положення та куту розміщення педалей прискорення та гальмування, регулювання положення сидіння – до інтуїтивно зрозумілого керування усіма системами, оптимального розміщення монітору MZD-Connect, а також джойстик HMI, що абсолютно не відволікає увагу водія від дороги.

  • Яскрава та емоційна Mazda 3 із додатковою перевагою до 67 000 грн.
  • Динамічна та стильна Mazda 6 із додатковою перевагою до 75 000 грн.
  • Потужна Mazda 6 Diesel із додатковою перевагою до 67 000 грн.
  • Переможець в номінації «Кросовер 2018 року в Україні» конкурсу «Автомобіль року 2018» Mazda СХ-5 із додатковою перевагою до 49 000 грн.
  • А також новинки модельної лінійки Mazda:
  • Компактний кросовер Mazda CX-3 з перевагою до 35 100 грн.

Преміальний та потужний семимісний кросовер Mazda CX-9 з додатковою вигодою в 40 000 грн.
Поспішайте! Кількість автомобілів обмежена! Докладніше на сайті офіційного дилера Mazda «НІКО – Захід Моторс».