Стало відомо, коли дебютує серійний BMW X7

Товарна версія найбільшого позашляховика баварської марки дебютує цієї осені.

Передвісника BMW X7 – концепт X7 iPerformance – німці показали у вересні 2017 року у Франкфурті. Передбачалося, що серійну модель представлять в рамках Паризького автосалону, який відкриється в жовтні. Однак, як повідомляє видання Autocar з посиланням на власні джерела, товарний позашляховик дебютує в кінці листопада 2018 го на моторшоу в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, збірка тестових зразків BMW X7 стартувала на заводі в американському Спартанберге в кінці минулого року (підприємство ще виробляє моделі X3, X4, X5 і X6).

В основі позашляховика лежить модульна платформа CLAR, на ній також побудовані, наприклад, останні BMW X3, 5 Series і 7 Series. «Ікс-сьомий» буде найбільшою моделлю бренду, його запропонують з трирядним салоном. Габарити серійної версії поки невідомі, у концепту довжина становить 5 020 мм, ширина – 2 020 мм, висота – 1 800 мм, колісна база дорівнює 3 100 мм.

Очікується, що продажі BMW X7 стартують в 2019 році. Ймовірно, спочатку до дилерів доберуться автомобілі з бензиновими і дизельним двигунами: в лінійку моторів можуть увійти рядні «шістки» 3.0 і двигуни V8 4.4. Пізніше клієнтам запропонують гібридну модифікацію. До речі концепт BMW X7 iPerformance був саме гібридом, але подробиць про силову установку прототипу в компанії так і не розкрили. Крім того, у серійного позашляховика може з’явитися «заряджена» M-версія з двигуном V12, подробиць про таку версію теж поки немає.