Стали відомі подробиці рестайлінгу Kia Sportage 2019

Оновлений Sportage отримає 48-вольтову гібридну технологію. Також варто чекати нову конфігурацію передніх фар і задніх ліхтарів.

Фотошпигуни помітили тестовий екземпляр оновленої версії кросовера Kia Sportage 2019 модельного року. Попри щільний камуфляж передньої і задньої частин кузова, вдалося розглянути особливості рестайлінгового автомобіля. Фотографії опинились в розпорядженні видання Motor1.

Поточне покоління Kia Sportage продається на ринку трохи понад два роки. Виробник готує плановий фейсліфтінг, який запустять по закінченню чотирьох років життєвого циклу. На цьому етапі компанія не буде кардинально змінювати кузов моделі. Саме тому інженери не стали приховувати камуфляжем бічні кузовні панелі на прототипі.

Крізь дірки в чорній брезентової тканини у автомобіля можна побачити світло чотириточкові денних ходових вогнів. Нагадаємо, на поточній версії вони триточкові і об’єднані в один круглий кластер. Можна очікувати нову конфігурацію передньої фари в цілому. Також зміниться форма і пластикова окантовка протитуманних фар в передньому бампері.

Автомобільним папараці вдалося також сфотографувати тестовий екземпляр ззаду під час гальмування. Форма задніх ліхтарів не зміниться, але конфігурація світлодіодів всередині буде іншою. Також очікується новий задній бампер, але він поки щільно закритий тканиною.

Фотографій інтер’єру поки також не вдалося роздобути. Швидше за все, відбудеться оновлення інформаційно-розважальної системи і з’являться нові варіанти оздоблення сидінь.

Корейський автовиробник планує разом з рестайлінгом представити версію Sportage з гібридною силовою установкою. Крім стандартного бензинового мотора, в ній з’явиться 48-вольтова електроустановка.

Kia може презентувати оновлений Sportage на міжнародній виставці в Парижі на початку жовтня поточного року.