Subaru Crosstrek Hybrid відкриє нову нішу для марки

У 2013 році кросовер Subaru XV Crosstrek Hybrid став першим серійним гібридом бренду. Тепер історія повториться на новому витку розвитку.

Перший гібрид був побудований на основі п’ятідверки XV минулого покоління. Компанія Subaru of America заявила, що Crosstrek Hybrid 2019 модельного року (звичайно, виконаний на новій генерації XV/Crosstrek) стане першим гібридом марки Subaru, що заряджатиметься від мережі.

У новій машині буде реалізований цікавий мікс: гібридної складової виявиться система Toyota Hybrid System. Інженери адаптують її під субарівську основу Subaru Global Platform з чотирициліндровим «опозитником» та симетричним повним приводом. При цьому трансмісія виявиться повністю нової.

Інших технічних подробиць виробник не розкрив. Зате вказав, що на гібриді буде кілька оригінальних дизайнерських елементів, що відокремлять його від суто бензинової версії.

Скоріше за все, по електричній частині Crosstrek Hybrid буде дуже схожим на хетчбек Toyota Prius Prime. Subaru уточнює, що водій бензоелектричного Кросстреку зможе вибирати як гібридний, так і лише електричний режим руху. У продаж в США новий Crosstrek Hybrid надійде ближче до кінця 2018 року. Отож найближчими місяцями нас чекає прем’єра цієї моделі.

Відомо, що в подальших планах у Subaru є і повністю електричний кросовер. Не виключено, що модель Crosstrek буде взята за основу і в цьому випадку.