Суд відмовив митниці у накладанні штрафу на «бляхи»!

В Одесі водій з українським громадянством виграв судову справу щодо опротестування накладання на нього чималого штрафу за користування автівкою на іноземній реєстрації.

Це сперечання між митницею та громадянином України тривало майже рік. 10 жовтня 2017 року одеський суд прийняв рішення на користь водія.

Отже, 21 жовтня минулого 2016 року за постановою Одеської митниці ДФС на водія, що є громадянином України, було рішення накласти штраф за керування автомобілем BMW 320 з польською реєстрацією у розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.

Митниця це трактувала як адміністративного правопорушення, передбачене ст. 485 цього кодексу: використовував автомобіль як товар в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими було надано такі пільги.
Насправді, автомобіль, що був ввезений нерезидентом для особистих потреб, ніяким іншим чином не було використано та не порушував терміни перебування на території України.

Отже, саме тому суд не знайшов ознак порушення у діях українського водія та відмовив у накладанні штрафу.

Враховуючи наявність дуже великої кількості неправдивих матеріалів щодо «блях» у вітчизняних ЗМІ, радимо всім читачам уважно перевіряти інформаційні джерела та всі обставини подій перш, ніж робити висновки.