Сумне закінчення мирної акції АЄС

Акція ГО “Авто Євро Сила” за відстоювання прав та інтересів власників авто на єврономерах завершилася вчора. Дуже раптово. Фактично – обірвалася.
Акція закінчилася одразу після того, як представниками поліції було отримано відповідний наказ і застосовано силу до учасників, частину яких відтіснили із площі перед Верховною Радою. Голова ГО “Авто Євро Сила” Олег Ярошевич у відеозверненні після мітингу зазначив: “Ми зупинили нашу протестну акцію за одної тільки думки про життя та здоров’я громадян України… Не було там запальних сумішей, не було нічого, що спровокували їхні (поліції – прим. авт.) дії”.

Стосовно результатів проведеної акції: “Ми не підписали ніякий меморандум. Ми не зробили гірше ні для одної людини, яка володіє таким транспортним засобом (ТЗ на єврономерах – прим. авт.), – додав Олег Ярошевич, завершуючи своє звернення.
Ми вдячні всім, хто зміг приїхати до Києва, розуміючи, що найважливішим тут була безпосередня Ваша присутність при відстоюванні своїх прав. Я прийшов, приїхав і я відкрито заявив, чого я хочу і за що борюся.
Ми вдячні всім учасникам, хто зміг долучитися до підтримки!

Ми, Авто Євро Сила Львів, вдячні організаторам акції, які зібрали нас, чітко сформулювали наші вимоги, вимоги величезної кількості людей, і взяли на себе відповідальність стосовно проведення на стільки масштабного заходу.
УВАГА!!! ДРУЗІ!!! Прес-анонс ГО «АВТОЄВРОСИЛА»!

8 вересня о 13:00 в інформаційному агентстві «Guildhall» (відбудеться дискусія лідерів громадської думки на тему:
«Єврономери чи дешеве розмитнення: на чому їздитимуть українці?». Після якого ми більше знатимемо про подальші дії.
Друзі, львів’яни! Слідкуйте за нашими новинами! Стосовно деталей результатів акції та перспектив, які вона нам дала, публікуватимемо тут, на нашій сторінці!
Ми молодці!

Можна довго у Львові, на місці, вирішувати. що нам треба, підшукувати авто, і сушити голову, як же краще його завезти в Україну. Але звернути увагу вищих посадовців на питання, яке потрібно вирішити, і показати свою чітку і категоричну позицію, – це вже початок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.