Suzuki Jimny четвертого покоління зберіг раму та отримав нові мотори

В Японії стартує продаж Jimny нової генерації. Також компанія Suzuki поділилася подробицями про глобальну версію моделі.

На домашньому ринку новий Jimny, як і попередник, доступний в двох модифікаціях: стандартній (без розширювачів колісних арок, бо така версія вписується в габарити кей-карів), і повнорозмірній. Остання є і глобальною версією, а в Японії вона має ім’я Jimny Sierra.

Позашляховик зберіг раму, нерозрізні мости, пружинну підвіску та жорсткій повний привід із понижаючою передачею. Довжина нового глобального Suzuki Jimny без ковпака на запасному колесі становить 3,48 м, що на 19,5 см менше, ніж у попередника. Ширина нової моделі становить 1,65 м (+4,5 см в порівнянні з попереднім Jimny), висота – 1,73 м (+2 см). Колісна база така сама – 2,26 м. Дорожній просвіт виріс на 2 см і досягає 21 см.

Японцям новинка пропонується з двокольорового забарвленням кузова. Швидше за все, такі версії будуть і в інших країнах. Як і екстер’єрі, салон моделі також повністю перероблений, при цьому він зберіг лаконічний дизайн – ніяких кольорових вставок.

«Стандартний» позашляховик в Японії також отримав новий «кей-каровскій» мотор – бензиновий турбодвіжок R06A об’ємом 660 «кубиків» з віддачею в 64 к.с. (96 Нм). «Великий» Джимні оснащується новим 4-циліндровим «атмосферником» K15B об’ємом 1,5 літра потужністю 102 к.с. (130 Нм). Обидва двигуни як і раніше поєднуються з п’ятиступінчастою “механікою” або 4-ступінчастим «автоматом».

Залежно від комплектації для нового Suzuki Jimny передбачені: світлодіодна оптика, мультимедійна система з сенсорним екраном, кондиціонер або клімат-контроль, система безключового доступу в салон, круїз-контроль, системи автоматичного екстреного гальмування, запобігання зіткнень, моніторингу «сліпих» зон і розпізнавання дорожніх знаків.