Suzuki відновила випуск компактного позашляховика

Найімовірніше, нове четверте покоління «Джимні» вже на конвеєрі.

Компанія Suzuki недавно зупинила конвеєр з Jimny – але тільки заради того, щоб запустити у виробництво японський “міні-Гелендваген” нового покоління. На заводському майданчику Suzuki в Японії були помічені кілька десятків компактних позашляховиків Jimny четвертого покоління. З цього можна зробити висновок, що виробник вже приступив до серійного випуску культової моделі, і незабаром очікується публічна прем’єра довгоочікуваної новинки. Короткий відеоролик з новими “Джимні” ще раз підтверджує, що позашляховик збереже свою “квадратну” стилістику і стане навіть більш грубуватим, ніж попередник.

Габарити залишилися практично незмінними, але найголовніше, що Jimny залишиться вірним собі і по технічній частині. Тридверний малюк збереже рамну конструкцію, а в його системі повного приводу Allgrip Pro 4×4 залишиться знижений ряд роздавальної коробки. Під капотом Jimny, ймовірно, з’явиться бензиновий 1-літровий турбомотор BoosterJet (на моделі Baleno він розвиває 110 к.с.).

Поточний “Джимні” без радикальних змін випускається вже майже 20 років. В Україні його пропонують з мотором об’ємом 1,3 літра і потужністю 85 к.с. за ціною $ 17 тис.