У салоні нової BMW третьої серії збережеться чимало кнопок

Як і раніше, покупцям запропонують задне- і повнопривідні версії, в тому числі повний привід отримає «ем-третя».

Седан BMW третьої серії нового покоління німці мають намір представити восени нинішнього року. Влітку 2019 го до нього приєднається універсал. Гібридні варіанти «трійки» чекаємо майже відразу разом зі звичайними, а чистий електрокар, як і нову “емку”, – у 2020-м.

Цікавий момент: гібридної М3 робити не будуть, але поява на ній електричного нагнітача на додаток до класичного турбокомпресора – досить імовірно

Центральний екран дарма що став більший, тепер виступає вгору менше і вписаний в оточення більш вдало. Приборка буде запропонована в різних версіях (як суміш реальних і віртуальних приладів і як чистий екран).
Через більш низького центрального дисплея дефлектори вентиляції також спустилися. Це спричинило і корекцію всього блоку «клімату»: замість круглих ручок – довгий ряд кнопок.

Компонування другорядних органів управління (клімат-контролю зокрема) тут помітно відрізняється від моделі нинішнього покоління. Інтер’єр наступної «трійки», до речі, в чомусь схожий на салон нового «ікс-п’ятого». По всій видимості, ще більше управління буде покладено на сенсорний екран. Хоча зовсім позбавлятися від фізичних кнопок баварці не поспішають. Ну і, звичайно, підтримує все це електронне господарство мультикермо, на якому продубльовані найбільш потрібні функції. Так що у водія з’явиться ще більше вибору в плані управління: хочеш – крути ручку, тисни клавіші, хочеш – клацай по дисплею.

Аудіосистема зберегла «крутилку» гучності, але тепер вона розміщена зовсім вже низько. Кнопка запуску двигуна переїхала з передньої панелі на тунель. Простір навколо контролера iDrive 7.0 виглядає порожньо. Ймовірно, тут можуть з’явитися ще кнопки.
Оформлення двері ми вже бачили на ранньому прототипі 2016 року, але передня панель в ньому ще містила «випадкові» елементи від інших BMW. Лише зараз, у 2018-м, вона стала набувати фінальні обриси.

Нагадаємо, що «трійці» при зміні покоління баварці подарують набагато більше версій, ніж є у нинішньої моделі. За попередніми даними, крім звичайних бензинових і дизельних моторів, автомобіль обзаведеться двома гібридними виконаннями (обидва – з підзарядкою від мережі) і отримає також чисто електричну версію. Варіантів M Performance тут буде теж два (на бензині і солярці), ну а найскромнішим модифікаціям дістанеться модернізована півторалітрова «турботрійка».

Фото – carmagazine.co.uk