Українці назвали SOCAR лідером серед автозаправок

В Україні підвели підсумки рейтингу торгових марок «Фаворити Успіху – 2017».

Статусом кращих автозаправок українці нагородили мережу азербайджанських АЗК SOCAR, яка відвоювала першість у вітчизняних WOG і ОККО.

Лідерів ринку портал для споживачів FAVOR вже в п’ятнадцятий раз обирає шляхом проведення незалежного дослідження загальнонаціонального масштабу. У список членів журі конкурсу торгових марок входять галузеві експерти, споживачі, а також лідери думок. Головним критерієм для складання рейтингу є бажання кожного з учасників опитування рекомендувати товар або послугу іншим споживачам.

«За роки роботи в Україні, SOCAR неодноразово дивував своїх клієнтів унікальним сервісом і задавав тренди в розвитку ринку. Наприклад, ми першими запропонували безкоштовний Wi-Fi, послуги хімчистки та упаковки багажу, а також пеленальні столики для батьків, які подорожують з дітьми. Намагалися продумати кожну дрібницю, щоб надавати послуги високого класу і одночасно створювати атмосферу доброзичливості до кожного», – коментує директор з роздрібного напрямку бізнесу SOCAR Україна, Ігор Орлов.

На думку експертного журі, саме ці переваги і стали вирішальними при голосуванні. А сама компанія SOCAR офіційно дякує українцям за високу оцінку її діяльності та обіцяє і надалі виправдовувати сподівання та довіру своїх гостей.

За матеріалами прес-релізу SOCAR Energy Ukraine