В Німеччині помічено оновлений Kia Sportage (оновлено)

Кросовер помічено під час випробувань на гоночній трасі.

Адже можна стверджувати, що оновлення нинішнього четвертого покоління «Спортажу» вже близько. На трасі Нюрбурингу новина вже проходить опробування. А до кінця літа Sportage 2019 вже має з’явитися на ринку США.

По фото зрозуміло, що це буде лише легке оновлення. Найпомітніша зміна спереду – це горизонтальна хромова стрічка, що розділяє бокові частини бамперу.

Позаду також найсуттєвіші зміни у бампері: оновлені ліхтарі та інша форма вихлопних труб. Також дещо змінені основні задні ліхтарі.

У салоні встановлений нове кермо, трохи перероблена приладова панель, замінені дефлектори обдування, додані чорно-сірі варіанти обробки сидінь. У виконанні GT Line запропонована чорна натуральна шкіра з червоною прострочкою.

Свіжий турбомотор 1.6 CRDi U3 оголошений найчистішим дизелем з усіх коли-небудь випускалися KIA. Він видає 115 або 136 сил, дружить з повним приводом і семиступінчастим “роботом”. Після приходу новачка гаму покинув двигун 1.7 CRDi (аналогічну рокіровку недавно провернув Hyundai Tucson), про долю решти моторів не повідомляється.

Продажі рестайлінгового Спортейдж в Європі почнуться в третьому кварталі нинішнього року.

Фото – autoblog.com