Volvo вирішила відмовитися від участі в автошоу

Компанія вирішила будувати відносини з аудиторією за допомогою більш “близьких” івентів та презентацій.

Шведський автовиробник офіційно заявив, що не приїде на Женевський салон в березні 2019 року. Це не перша і не остання міжнародна виставка, яку Volvo пропустить.

“Участь в традиційних галузевих заходах більше не є життєздатною. Автоіндустрія змінюється, з’являються нові способи виведення продуктів на ринок. Ми повинні адаптувати свої комунікації, щоб донести повідомлення до аудиторії” – пояснив віце-президент по стратегії Бйорн Аннвалль. Менеджер не став уточнювати, що локальні презентації ще й обходяться набагато дешевше і полегшують роботу на цільові групи.

Лютнева прем’єра універсала Volvo V60 відбулася в передмісті Стокгольма на засніженій доріжці в оточенні житлових будинків. Президент Хокан Самуельсон виступив перед потенційними клієнтами в природному середовищі існування сімейного автомобіля.

“Нові засоби” вже використовуються. Флагманський Volvo XC90 дебютував на закритому показі в Стокгольмі. Кросовер XC40 показали на Тижні моди в Мілані, а наступний седан S60 буде представлений в цьому місяці на заводі в Чарлстоне (Південна Кароліна, США).

“Ми не відмовляємося від автомобільних шоу назавжди. Очікуємо, що великі галузеві виставки, такі як женевська, будуть розвиватися, і ми зможемо повернутися”, – повідомив Аннвалль.

До речі, традиційними заходами переситилися не тільки шведи. Нещодавно оглядини в Детройті вирішила ігнорувати вся Велика німецька трійка.

За матеріалами drive.ru