Volvo XC40 отримав новий мотор

Шведський преміальний виробник представив перший трициліндровий мотор в своїй 91-річній історії.

Повністю новий трициліндровий бензиновий двигун об’ємом 1,5 літра з технологією прямого вприскування палива розроблений інженерами компанії з використанням модульного дизайну, аналогічного тому, за яким спроектовані чотирициліндрові мотори сімейства Drive-E. Трициліндровий двигун поєднується з шестишвидкісною трансмісією, але вже в наступному році буде доступна восьмишвидкісна в якості опції.

Новий трициліндровий турбодвигун T3 (B3154T) об’ємом 1,5 літра потужністю 156 к.с. Середня витрата – 6,6 літра палива на 100 км пробігу.

Відповідно до стратегії Volvo Cars продовжувати знижувати витрати шляхом збільшення масштабів виробництва, новий трициліндровий мотор будуть випускати на одному конвеєрі з чотирициліндровими бензиновими і дизельними двигунами.

Крім того, склад силової гами кросовера Volvo XC40, представленого восени 2016 року, розширено 150-сильним дизелем D3 і 190-сильним бензиновим мотором T4. Раніше модель продавалася з бензиновим 249-сильним T5 і дизельним 190-сильним D4 моторами.
Виробник зазначає, що конструкція нового двигуна адаптована для використання в складі гібридних силових установок Twin Engine. Volvo планує в майбутньому випустити гібридну і повністю електричну версію кросовера XC40.

Список комплектацій поповнився новою версією Inscription, яка включає 18-, 19- або 20-дюймові колеса, особливий захист днища, хромовані обрамлення вікон і радіаторну решітку, а також спеціальні кольори кузова. У салоні такій комплектації встановлений новий важіль перемикання передач з «кристалічної» обробкою і виконано декорування Driftwood.

За додаткову плату клієнтам пропонуються ще 21-дюймові чорні колеса Diamond Cut, а також стайлінг комплект, що включає захист днища з нержавіючої сталі і вбудовані в задній бампер подвійні патрубки випускної системи.