Всі моделі Peugeot отримують електричні версії

Причому, “зелені” технології будуть застосовані навіть і до спортивних версії бренду.

На відміну від Ford та Volvo, які вже відмовились від участі у найближчому світовому моторшоу в Женеві, Peugeot в Швейцарії планує показати модель 208 нового покоління. Зараз в Європі це один з найпопулярніших хетчбеків в сегменті B+ (продано 242589 штук за 2017 рік). І попит, очікується, виросте. Адже крім бензинових і дизельних версій з’являться гібридні і електричні. Виконання EV буде навіть у «зарядженого» хетча Peugeot 208 GTi.

Глава Peugeot Жан-Філіп Імпарато в інтерв’ю виданню Auto Express розповів, що тепер у кожної нової моделі французького бренду буде електрифікована версія, але поряд з нею будуть пропонуватися модифікації з традиційними силовими установками.

Імпарато запевнив, що фахівці Peugeot планують налаштовувати автомобілі однаково – незалежно від того, двигун внутрішнього згоряння це або електромотор. У відділенні Peugeot Sport давно планують перейти на «зелені» технології. У наступному році на ринок вийде «гарячий» кросовер 3008 з 300-сильною гібридною установкою. Схожу технічну начинку отримає і прийдешній Peugeot 308 R.

Фото – Auto Express