Закон про історичні транспортні засоби – що це може дати український автокультурі?

Після двох років підготовчої роботи Проект Закону нарешті передано на розгляд депутатам ВР.

До Верховної Ради подано Проект Закону 7374 від 07.12.2017 про історичні транспортні засоби, який має регламентувати статус знаходження та експлуатації ретро-техніки.

На відміну від більшості європейських країн, в Україні зараз немає законодавчого визначення історичних транспортних засобів. Це з одного боку значно обмежує можливості щодо поповнення кількості відреставрованої техніки в країні, а також в деяких ситуаціях ускладнює експлуатацію транспортних засобів, що вже існують.

Проект Закону підготовлений з ініціативи та під керівництвом членів Львівського клубу ЗАЗ Козак та Комітету історичних транспортних засобів при Автомобільній Федерації України.
В Законі пропонується визначити та законодавчо ввести поняття «історичні транспортні засоби – транспортний засіб, що був вироблений 40 років тому чи раніше, модель якого не виробляється щонайменше 25 років є оригінальним та придатний до експлуатації». Окремо ввести офіційну посаду «експерт з історичного транспортного засобу» при Комітеті історичних транспортних засобів FAU. Саме вони й будуть визначати історичну цінність та відповідність транспортних засобів до всіх міжнародних норм, що переводять просто старий автомобіль чи мотоцикл в категорію «ретро».

Як пояснив Голова Комітету FAU з інформації та моніторингу заходів з використанням історичних автомобілів Дмитро Харченко, прийняття такого Закону, по-перше дозволить більш зрозумілу експлуатацію ретро-техніки у разі повернення обов’язкового технічного огляду. Отже, далеко не кожен автомобіль чи мотоцикл, що був випущений 40-50 (а то й більше) років тому зможе відповідати сучасним вимогам, навіть за умов справного технічного стану.

Друга мета цього законопроекту – це можливість брати участь українських ретро-ентузіастів у міжнародних змаганнях, які обов’язково потребують наявності відповідного висновку про історичність транспортного засобу.

Нарешті, автори Проекту Закону пропонують запровадити особливі умови для ввезення таких машин з-за кордону: «У випадку купівлі історичного транспортного засобу за межами митної території України та його імпорт на територію Україну, власники транспортного засобу звільняється від будь-яких митних зборів». Ця пропозиція пояснюється малою кількістю в Україні справді цікавих з історичної точки зору техніки. Звісно, в учасників ретро-руху є наміри та бажання поповнювати свої колекції машинами та мотоциклами з європейських та інших країн. Але наразі розмитнити таку техніку не можливо в принципі.

Тому прийняття такого Закону дасть не тільки новий поштовх у вітчизняній ретро-культурі, але й дозволить значно ширше представляти Україну на численних світових тематичних заходах.

AutoLife продовжить слідкувати за ходом прийняття Проекту Закону 7374.