Новий G-клас від Mercedes вийшов під колишнім індексом W463

«Гелік» нового покоління дебютував на автосалоні в Детройті. Європейські продажі позашляховика стартують цього літа.

Новий Mercedes-Benz G-Class зберіг впізнаваний зовнішній вигляд попередника, при цьому модель стала більшою: довжина виросла на 53 мм до 4 715 мм, ширина збільшена до 1 881 мм (+121 мм). Вага знижений на 170 кг, кузов зроблений зі сталі, але капот, крила і двері – з алюмінію. Кузов став більш жорстким на кручення.

Позашляховик побудований на новій рамі. Нарешті у «німця» незалежна передня підвіска замість моста, яка кріпиться до рами безпосередньо, без підрамника. Позаду – нерозрізний міст з чотирма поздовжніми важелями і тягою Панара. Дорожній просвіт під підлогою кузова тепер дорівнює 241 мм (+6 мм), глибина подоланого броду – 700 мм (+100 мм).

Двигун поки анонсований тільки один – бітурбомотор V8 4.0 потужністю 422 к.с. На зміну семідіапазонний «автомату» прийшов дев’ятиступеневою 9G-Tronic. Передбачено кілька режимів роботи керуючої електроніки, які змінюють настройки підвіски, рульового управління і силової установки: Comfort, Sport, Eco, Individual або G-Mode.

В салоні стало просторіше, його оформили в стилі останніх E-Class і S-Class. Для топових версій G-Class нового покоління передбачені два дисплеї діагоналлю 12,3 дюйма кожен. Екрани «заховані» під єдиною скляною кришкою: один – замість традиційної «приборки», другий – тачскрін мультимедійної системи.

Покупцям запропонують кілька варіантів оздоблення інтер’єру (шкіра різних сортів і кольорів, вставки з карбону, дерева або металу), плюс 64 кольорових варіанти для фонового підсвічування. У список устаткування також увійшли: бездротова зарядка для смартфона, люк у даху, крісла з електрорегулюванням, підігрівом, пам’яттю і функцією масажу.

У Старому світі продажі нового Mercedes-Benz G-Class стартують в червні. У Німеччині ціна позашляховика буде починатися з позначки в 107 040 євро.

Фото