Подвійна перемога Skoda в конкурсі «Кращі автомобілі 2018 року»

Skoda Octavia і Karoq здобули перемогу в своїх категоріях у конкурсі «Кращі автомобілі 2018 року» німецького видання «Auto, Motor und Sport».

Більш ніж 117 000 читачів журналу взяли участь в конкурсі. Уже п’ятий рік поспіль Skoda Octavia відзначена як кращий іноземний автомобіль Німеччини в своєму класі. Цього року вона набрала 18,6% голосів. Новинка «Карок» завоював звання кращого іноземного автомобіля в класі «Компактний SUV / Позашляховик» з результатом в 16,5% голосів.

«Визнання читачів журналу” Auto, Motor und Sport “- це велика честь для нас. Брали участь в голосуванні саме ті люди, для яких ми розробляємо і виробляємо наші автомобілі. Skoda Karoq підкорив учасників голосування своїми унікальним характеристикам і впізнаваним дизайном. Цей успіх став черговим підтвердженням того, що наш новий компактний SUV – суттєве доповнення до модельного ряду Skoda, – говорить голова ради директорів Skoda Бернхард Майєр (Bernhard Maier) на церемонії вручення нагород в Штутгарті. – П’ятий рік поспіль перемогу в конкурсі бере бестселер Skoda Octavia, демонструючи, що ми розвиваємо модель в правильному напрямку».

Журнал «Auto, Motor und Sport» проводить конкурс «Кращі автомобілі року» вже в 42-й раз. У цьому році для голосування були представлені 378 моделей в 11 категоріях.

За матеріалами офіційного сайту Skoda